text.skipToContent text.skipToNavigation

Нокаут понуда до -60%! 

Оваа недела имаме нокаут цени со попусти до 60% + ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% со Diners Club картичките!

Освен попуст имаме и брза и бесплатна испорака низ цела Македонија! Плаќајте до 12 рати од својот дом или канцеларија!

Опушти се во неделен шопинг и заштедете си време и пари.

Попустот 5% со Diners Club картичките се пресметува во последниот чекор!

Издвоената понуда важи од 08.04. од 9ч. до 15.04.2024г. до 9ч или додека има на залиха..

Апарати за домаќинствоЕлектроникаКомјутери и опрема
Градина и алатиАвтомовилскигумиСпорт и рекреација