text.skipToContent text.skipToNavigation

DUNLOP SCOOTSMART 130/60-13 гуми за моторID EK000389393

DUNLOP SCOOTSMART 130/60-13 гуми за моторID: EK000389393

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.080 ден

Цена
3.600 ден

DUNLOP 130/60-13 60P RFD TL SCOOTSMART - гуми за мотор  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
DUNLOP 130/60-13 60P RFD TL SCOOTSMART - гуми за мотор
Бренд Dunlop
дијаметар 13
Висина 60
Ширина 130
Сезона Летна
Тип на возило Moto
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!