text.skipToContent text.skipToNavigation
СЕТ 4 ГУМИ SAVA ESKIMO S3+ - 185/60 R14 82TIDMK-21390
Нашата најниска цена
14.360,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 60
Дијаметар 14
Индекс на носивост 82
Тип на возила Лично возило
Бренд Sava
Тип на производ Автомобилски гуми