text.skipToContent text.skipToNavigation

FULDA 205/55R17 95V MULTICONTROL XLID EK000423367

FULDA 205/55R17 95V MULTICONTROL XLID: EK000423367

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

7.580 ден

Цена
6.900 ден

FULDA 205/55R17 95V MULTICONTROL XL Сезона:Целогодишна Ширина:205 Висина:55 Дијаметар:17  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 26.06.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
FULDA 205/55R17 95V MULTICONTROL XL
Бренд Fulda
дијаметар 17
Висина 55
Ширина 205
Сезона Целогодишна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!