text.skipToContent text.skipToNavigation

GOODYEAR 235/60R17 102H UG PERF + SUVID EK000559246

GOODYEAR 235/60R17 102H UG PERF + SUVID: EK000559246

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

15.650 ден

Цена
14.290 ден

GOODYEAR 235/60R17 102H UG PERF + SUV  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GOODYEAR 235/60R17 102H UG PERF + SUV
Бренд Goodyear
дијаметар 17
Висина 60
Ширина 235
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!