text.skipToContent text.skipToNavigation

GoodYear 195/75R16C 107/105T EFFIGRIP CARGO 2ID EK000425659

GoodYear 195/75R16C 107/105T EFFIGRIP CARGO 2ID: EK000425659

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

8.760 ден

Цена
7.800 ден

GoodYear 195/75R16C 107/105T EFFIGRIP CARGO 2  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
GoodYear 195/75R16C 107/105T EFFIGRIP CARGO 2
Бренд Goodyear
дијаметар 16
Висина 75
Ширина 195
Сезона Летна
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!