text.skipToContent text.skipToNavigation

HANKOOK 225/65R17H 102H WiNter i*cept evo3 X W330AID EK000572496

HANKOOK 225/65R17H 102H WiNter i*cept evo3 X W330AID: EK000572496

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

10.022 ден

Цена
9.500 ден

Hankook Winter iCept EVO 3 W330  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 28.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Hankook Winter iCept EVO 3 W330 

Бренд Hankook
дијаметар 17
Висина 65
Ширина 225
Сезона Зимска
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!