text.skipToContent text.skipToNavigation

MATADOR MP62 AllSeason 155/80 R13 79TID EK000337134

MATADOR MP62 AllSeason 155/80 R13 79TID: EK000337134

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде.

2.700 ден

Цена
1.836 ден

MATADOR AllSeason 155/80 R13 , Сезона: Целогодишни, Ширина: 155, Висина: 80, Дијаметар: 13".  Дознај повеќе

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MATADOR MP62 AllSeason 155/80 R13 79T
Бренд Matador
дијаметар 13
Висина 80
Ширина 155
Сезона Целогодишна
тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!