text.skipToContent text.skipToNavigation

SAVA 225/75R16C 121/120R ESKIMO LTID EK000411873

SAVA 225/75R16C 121/120R ESKIMO LTID: EK000411873

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

9.660 ден

Цена
8.790 ден

SAVA 225/75R16C ESKIMO LT Сезона:Зимска Ширина:225 Висина:75 Дијаметар:16C  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
225/75R16C 121/120R ESKIMO LT
Бренд Sava
дијаметар 16
Висина 75
Ширина 225
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!