text.skipToContent text.skipToNavigation

UNIROYAL 185/55 R16 87T WinterExpertID EK000559337

UNIROYAL 185/55 R16 87T WinterExpertID: EK000559337

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

6.570 ден

Цена
5.890 ден

UNIROYAL 185/55R16T WinterExpert (87)T (F)  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 07.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
UNIROYAL 185/55R16T WinterExpert (87)T (F)
Бренд Uniroyal
дијаметар 16
Висина 55
Ширина 185
Сезона Зимска
Тип на возило Лично возило
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!