text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Adler 2218, фенIDEK000020587
Цена
849  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2020

Adler 2218, фен. Моќност: 1500 W. 2 контролни брзини. 3 температурни нивоа. Копче за ладен воздух. Насочувач. Кука за закачување. Нов модерен дизајн. Отстранлив филтер