text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Adler 2220, патен фенIDEK000020751
Цена
619  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

ADLER 2220, патен фен. Моќност: 1400 W. 2 контролни брзини. 2 температурни нивоа. Рачка на склопување. Мала бучава. Модерен дизајн. Кука за закачување