text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX HOME фен за коса HD-2003IDIDMK-14452
999  ден
Цена
748  ден

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

ХД-2003ИД - Снага 2000 В, дифусор,салон слим концентратор, 2 брзине, 3 температуре, иониц функција
Гаранција 1 год.
Акција Vivaxmkalanding
Vivaxmka1