text.skipToContent text.skipToNavigation

Favorit 7062W телескопски аспираторID EK000525600

Favorit 7062W телескопски аспираторID: EK000525600

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.699 ден

Цена
3.399 ден

Спецификации  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Спецификации

МОДЕЛ

60 CM

КОПЧЕ

ON/OFF

БРЗИНИ

ВШМУКУВАЊЕ НА ВОЗДУХОТ

550 M3/H

МОТОР

ТЕРМИЧКА ЗАШТИТА

120 °C 

ЛЕД СВЕТЛО

ДИЈАМЕТАР НА ИЗЛЕЗ

120 MM 

ДИМЕНЗИИ

ШИРИНА: 600 MM
ДОЛЖИНА: 450 MM – 470 MM
ВИСИНА: 175 MM 

МОЌНОСТ НА МОТОР

2×135 W

БОЈА

БЕЛА, ЦРНА И INBOX

Тип на производ Аспиратор
Бренд Favorit
Гаранција 5 год.
Тип на аспиратор Вградена телескопска
Енергетска класа D
Потрошувачка на ел. енергија 88 kWh/annum
Бучавост (dB) 69 dB
Класа на употребливост на динамика на течност E
Ниво на ефикасност на филтрирање на масти C
Ниво на ефикасност на осветлување D
Број на брзини 3
Дијаметар на одвод на воздух 12 cm
Проток на воздух при максимлна (регуларна) брзина 550 m3/h
Проток на воздух при минимална брзина 220 m3/h
Екран Не
Функција на време Не
Премаз против отисок од прст Не
Сигуносно исклучување Не
Wifi поврзување Не
Ширина 60 cm
Нето тежина 5.8 kg
Бруто тежина 6.7 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!