text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO HAS 32520 Хоринзонтален замрзнувач со клучIDEK000057596
Нашата најниска цена
13.490,00 ден
Хоринзонтален замрзнувач BEKO HSА 32520 со клуч, ененгетска класа А+, нето капацитет 298l, Капацитет на замрзнување:15kg/24h

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

Хоринзонтален замрзнувач BEKO HSА 32520 со клуч, ененгетска класа А+, нето капацитет 298l, Капацитет на замрзнување:15kg/24h
Енергетски оддел A+
Димензија 86x110x73cmcm
Тип на замрзнувачи Хоризонтални
Бренд Beko
Тип на производ Замрзнувач