text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO HS 221520 Хоринзонтален замрзнувачIDEK000036790
12.590,00 ден
Нашата најниска цена
11.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2019

Хоринзонтален замрзнувач BEKO HS 221520, ененгетска класа А+, нето капацитет 205l
Бренд Beko