text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME CF-180 X Комбиниран ладилникID EK000399684

VIVAX HOME CF-180 X Комбиниран ладилникID: EK000399684

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

16.990 ден
Цена
12.990 ден
VIVAX HOME CF-180 X Комбиниран ладилник Енергетска класа: A+/F  Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статички Димензии (ВxШxД): 50,1x54x152,5cm  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX HOME CF-180 X Комбиниран ладилник , INOX боја, 2 стаклени полици во ладилникот, 1 фиока во ладилникот, 3 фиоки во замрзнувачот, реверзибилна врата, 1 компресор, капацитет на ладилникот: 117 литри , капацитет на замрзнувачот: 63 литри, потрошувачка на енергија (kWh/24h): 0,68, димензии: 50,1x54x152,5cm, Енергетска класа: A+/F ,INOX., гаранција 5 години.

Тип на производ Ладилници
Гаранција 5 год.
Бренд Vivax
Енергетска класа F
Ширина 50.1 cm
Поставување на производот Самостоечки
Висина 152.5 cm
Начин на ладење Статички
Капацитет на ладење 180 l