text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax CF-310 NFX Комбиниран ладилникID EK000379659

Vivax CF-310 NFX Комбиниран ладилникID: EK000379659

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

27.990 ден

Цена
22.990 ден

Vivax CF-310 NFX Комбиниран ладилник Енергетска класа: A+/F Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: TOTAL NO FROST Димензии (ВxШxД): 59,5x188,0x63,0cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 07.12.2022

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Vivax CF-310 NFX Комбиниран ладилник, INOX, Нето капацитет на ладилникот 224 литри, нето капацитет на замрзнувачот 78 литри, Бој на полици во ладилникот- 4+1, Бој на полции во замрснувачот- 3, Енергетска калса А+, TOTAL NO FROST, multi-air flow, fast cool, 4 полици од калено стакло, проѕирни полици за овошје и зеленчук, ЛЕД светикли, ниска бучавост, висока енергетска ефикасност, иноксна боја, димензии на уредот: (ШxВxД) 59,5 x 188,0 x 63,0 cm

Тип на производ Ладилници
Бренд Vivax
Гаранција 5 год.
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Начин на ладење No Frost
Висина 188 cm
Ширина 59.5 cm