text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko Машина за садови DVN 04321 WIDEK000370240

Beko Машина за садови DVN 04321 WID:EK000370240

15.499 ден
Цена
12.999 ден
Beko Машина за садови DVN 04321 W Енергетска класа: A++ Бучавост dB(A): 49 Поставување на производот: Самостоечки Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 85 x 60 x 60 cm  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 21.10.2021

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Beko Машина за садови DVN 04321 W
 • Енергетска класа: A++
 • Капацитет: 13 сета
 • Гаранција: 5 години

   

  • Машина за садови
  • Енергетска класа:A++
  • Капацитет:13 сета
  • 4 програми
  • 4 температури
  • Одложен старт
  • LED
  • Индикатор
  • Потрошувачка на вода по циклус:12.9L
  • Потрошувачка на вода годишно:3612L
  • Потрошувачка на енергија по циклус:0.92kWh
  • Потрошувачка на енергија годишно:262kWh
  • Ниво на бучава:49dB
  • Димензии:85x60x60cm
Тип на производ Машини за миење садови
Гаранција 5 год.
Бренд Beko
Енергетска класа А++
Ширина 60 cm
Поставување на производот Самостоечки