text.skipToContent text.skipToNavigation

Fuego DWFGMBI 600612 S Вградна машина за садовиID EK000576124

Fuego DWFGMBI 600612 S Вградна машина за садовиID: EK000576124

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

15.999 ден

Цена
13.999 ден

Вградна машина за садови Енергетска класа:A++ Капацитет:12 сета 6 програми Одложен старт (3h,6h,9h) Потрошувачка на вода по циклус:11L  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 07.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Вградна машина за садови
  • Енергетска класа:A++
  • Капацитет:12 сета
  • 6 програми
  • Одложен старт (3h,6h,9h)
  • Потрошувачка на вода по циклус:11L
  • Потрошувачка на енергија (KWH/100): 92KWH
  • Ниво на бучава:55dB
  • Димензии:81.5x59,8x55cm
Бренд Fuego
Гаранција 2 год.
Енергетска класа А++
Поставување на производот Вграден
Потрошувачка на вода (за 1 циклус) 11 l
Бучавост (dB) 55 dB
Капацитет (број сетови на садови) 12
Aquastop Не
Ширина 59.8 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!