text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX GSI 6541 Вградна машина за садовиIDEK000033421
Цена
16.490  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.08.2020

VOX GSI 6541 Вградна машина за садови,12комплети,5 програми,4температури