text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO машина за перење алишта WTE 7511 BOIDEK000069437
15.990  ден
Цена
13.499  ден
Машина за перење Beko WTE 7511 BO. Карактеристики: Боја на уредот Бела, Број на програми: 15, Електронски тип ЛЕД Контрола за небалансирано полнење, Заштита од претекување, Енергетска класа (WM) A+++ Годишна потрошувачка на струја (AE_c) (kWh) 173 kWh Капацитет 7kg Годишна потрошувачка на вода (AE_c) (л) 9899 L Ниво на бучава - перење/центрифуга (dB) 63/75 Максимална брзина на центрифугата (вртежи во мин.) 1000, Димензии:84 x 60 x 49 cm. Гаранција 5 години.

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.02.2020

За купување на апарати од бела техника подаруваме 1.800ден!

За купување на апарати од бела техника до 29.02.2020 година ви подаруваме поклон бон во износ од 1.800ден. за наредна нарачка над 6.000ден.

Поклон бонот можете да го искористите до 30 дена од денот кога ќе го добиете, а важи за цел асортиман.Машина за перење Beko WTE 7511 BO. Карактеристики: Боја на уредот Бела, Број на програми: 15, Електронски тип ЛЕД Контрола за небалансирано полнење, Заштита од претекување, Енергетска класа (WM) A+++ Годишна потрошувачка на струја (AE_c) (kWh) 173 kWh Капацитет 7kg Годишна потрошувачка на вода (AE_c) (л) 9899 L Ниво на бучава - перење/центрифуга (dB) 63/75 Максимална брзина на центрифугата (вртежи во мин.) 1000, Димензии:84 x 60 x 49 cm. Гаранција 5 години.

Број на вртежи 1000  okr/min
Длабочина на машината за перење Плитка 
Капацитет на перење 7  kg
Полнење Предно 
Енергетска класа A+++ 
Бренд Beko 
Гаранција 5 год. 
Тип на производ Машини за перење алишта