text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO WMB 50821, машина за перење алиштаID EK000021279

BEKO WMB 50821, машина за перење алиштаID: EK000021279

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
12.490 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO WMB 50821, машина за перење алишта