text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO WMB 61231 PT, машина за перење алиштаIDEK000021457
Цена
14.999 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

BEKO WMB 61231 PT, машина за перење алишта