text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
BEKO WMB 71041, машина за перење алиштаIDEK000021465
Цена
15.490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2020

BEKO WMB 71041, машина за перење алишта