text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO WTE 7511 XOA, 7kg, 1000в, 20програми, А+++, 45cm Машина за перењеID EK000326414

BEKO WTE 7511 XOA, 7kg, 1000в, 20програми, А+++, 45cm Машина за перењеID: EK000326414

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

14.999 ден
Цена
13.290 ден
Beko WTE 7511 XOA Машина за перење Енергетска класа: А+++ Капацитет: 7 kg Бр. на вртежи: 1000 Мотор: Стандарден Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 84x 60x 49 cm  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Beko BEKO WTE7511 XOA, 7kg, 1000в, 20програми, А+++, 45cm Машина за перење. Технички карактеристики: Полнење:фронтално, Енергетска класа:А+++, Капацитет:7kg, Вртежи:1000 врт./min, Програми:20, Одложен почеток, Потрошувачка на енергија годишно:173kWh, Ниво на бучава:63/75dB, Димензии:85x60x45cm, гаранција 60 месеци.
Останато 85х60х45cm
Тип на производ Машини за перење алишта
Гаранција 5 год.
Бренд Beko
Енергетска класа A+++
Полнење Предно
Капацитет на перење 7 kg
Број на вртежи 1000 okr/min