text.skipToContent text.skipToNavigation
BOSCH Машина за перење WAB 20262BYIDEK000211251
22.499  ден
Цена
19.800  ден
BOSCH Машина за перење WAB 20262BY. Технички карактеристики: Машина за перење Енергетска класа: A Капацитет на перење: 1 – 6 kg Број на вртежи: 1000 o/min Волумен на барабанот : 42 l Посебни програ...

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.07.2020

BOSCH Машина за перење WAB 20262BY. Технички карактеристики: Машина за перење Енергетска класа: A Капацитет на перење: 1 – 6 kg Број на вртежи: 1000 o/min Волумен на барабанот : 42 l Посебни програми: -Темни алишта, Мешано,Кошули/блузи,Спорт/фитнес,Алергија плус,Волна-рачно перење, Свила,Екстра краток 30’/15 VarioPerfect: избор на брзо или штедливо перење SpeedPerfect: уштеда до 65% време EcoPerfect: уштеда до 50% енергија Копчиња: -Старт/пауза, избор на центрифуга,EcoPerfect, SpeedPerfect, Start u,вода плус, температура Повеќе заштита од излевање на вода Потполно електронско управување со еден регулатор за сите програми за перење AquaSpar систем Звучен сигнал за крај на програмата Приказ за предозирање Контрола на нерамнотежата на барабанот Приказ за текот на програмата , температура, број на вртежи, преостанато време и програмирање време вклучувајќи до 24h Систем за препознавање на пена Количинска автоматика Опција за заклучување од деца Димензии (В x Ш x Д): 85 x 60 x 56 Можност за вградување Ниво на бучавост: 57/73 dB (A) re 1pW
Број на вртежи 1000 okr/min
Длабочина на машината за перење Стандардна
Капацитет на перење 6 kg
Полнење Предно
Енергетска класа А
Бренд Bosch
Гаранција 5 год.
Тип на производ Машини за перење алишта