text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko WUE 7512 XAW машина за алиштаID EK000473413

Beko WUE 7512 XAW машина за алиштаID: EK000473413

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

20.999 ден

Цена
17.999 ден

AquaWave акција Дигитален дисплеј SteamCure технологија OptiSense технологија Капацитет: 7kg Димензии:84х60х49 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Енергетска класа E
Вид на мотор Стандардни
Полнење Предно
Капацитет на перење 7 kg
Број на вртежи 1000 okr/min
Длабочина 45 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!