text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko WUE 8612 XSO Машина за перење со Инвертор моторID EK000370560

Beko WUE 8612 XSO Машина за перење со Инвертор моторID: EK000370560

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

20.999 ден
Цена
16.890 ден
Beko WUE 8612 XSO Машина за перење Енергетска класа: А+++ Капацитет: 8 kg Бр. на вртежи: 1200 Мотор: Инвертер Гаранција: 60 месеци Димензии (ВxШxД): 85x 60x 56 cm  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Beko WUE 8612 XSO Машина за перење со Инвертор мотор;
 • 10години гаранција на Инвертор мотор
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет: 8kg
 • Гаранција: 5 години

   

  • Машина за перење
  • Полнење:фронтално
  • Енергетска класа:А+++
  • Капацитет:8kg
  • Вртежи:1200 врт./min
  • Програми:15
  • Одложен старт
  • Ниво на бучава:61/77dB
  • Димензии: 60х85х56 cm
Тип на производ Машини за перење алишта
Гаранција 5 год.
Бренд Beko
Енергетска класа A+++