text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE W 509 C, машина за перење алиштаID EK000020843

GORENJE W 509 C, машина за перење алиштаID: EK000020843

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
13.490 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

0