text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE W6402/SRI, машина за перењеIDEK000033891
Цена
23.590  ден

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.07.2020

GORENJE W6402/SRI, машина за перење
Број на вртежи 1000 okr/min
Длабочина на машината за перење Плитка
Капацитет на перење 6 kg
Полнење Предно
Енергетска класа А++
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на производ Машини за перење алишта