text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE W7643L, машина за перењеIDEK000033893

Цена
23.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE W7643L, машина за перење