text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
GORENJE WA 60065, машина за перење алиштаIDEK000021487
Цена
13.990 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2020

Gorenje WA 60065, машина за перење алишта