text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
INDESIT IWSD 61251 C ECO EU, машина за перење алиштаIDEK000021484
Цена
14.790 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2020

INDESIT IWSD 61251 C ECO EU, машина за перење алишта