text.skipToContent text.skipToNavigation

LG F4WV308S3U, 8kg, 1400 врт./min, B машина за алиштаID EK000479451

LG F4WV308S3U, 8kg, 1400 врт./min, B машина за алиштаID: EK000479451

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

34.999 ден

Цена
29.999 ден

LG F4WV308S3U, машина за алишта Полнење: фронтално Енергетска класа: B Direct driveInverter мотор Капацитет:8kg перење Вртежи:1400 врт./min  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 09.06.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
 • LG F4WV308S3U, машина за алишта
 • Полнење: фронтално
 • Енергетска класа: B
 • Direct driveInverter мотор
 • Капацитет:8kg перење
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Програми:14
 • Одложен старт:3 - 19 часови
 • Брза програма 14 мин
 • Дигитален дисплеј
 • Индикатор за време
 • Smart Diagnosis™
 • AI DD™
 • Steam™
 • Димензии:85x60x56,5cm
тип на производ Машини за перење алишта
Бренд LG
Гаранција 2 год.
Бучавост (dB) 73 dB
Енергетска класа B
Вид на мотор Инвертер
Полнење Предно
Капацитет на перење 8 kg
Длабочина на машината за перење Стандардна
Број на вртежи 1400 okr/min
Потрошувачка на вода (на еден циклус) 48 l
Број на програми 14
Брз проглрам Да
Програм на пареа Да
Одложен почеток на работа Да
Функција на дополнително додавање на алишта Да
Автоматско дозирање на детергент Не
Aquastop Не
Детска сигурносна заштита Да
Wifi поврзување Да
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 56.5 cm
Нето тежина 66 kg
Бруто тежина 70 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!