text.skipToContent text.skipToNavigation

LG F4WV308S3U, 8kg, 1400 врт./min, B машина за алиштаID EK000479451

LG F4WV308S3U, 8kg, 1400 врт./min, B машина за алиштаID: EK000479451

Ја надувавме понудата, ги издишавме цените и до 40%. Акцијата трае до 31.1. или додека траат залихите.. Повеќе на следниот линк.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

34.999 ден

Цена
31.999 ден

LG F4WV308S3U, машина за алишта Полнење: фронтално Енергетска класа: B Direct driveInverter мотор Капацитет:8kg перење Вртежи:1400 врт./min  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 03.02.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • LG F4WV308S3U, машина за алишта
 • Полнење: фронтално
 • Енергетска класа: B
 • Direct driveInverter мотор
 • Капацитет:8kg перење
 • Вртежи:1400 врт./min
 • Програми:14
 • Одложен старт:3 - 19 часови
 • Брза програма 14 мин
 • Дигитален дисплеј
 • Индикатор за време
 • Smart Diagnosis™
 • AI DD™
 • Steam™
 • Димензии:85x60x56,5cm
Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд LG
Гаранција 2 год.
Енергетска класа B
Вид на мотор Инвертер
Полнење Предно
Капацитет на перење 8 kg
Длабочина на машината за перење Стандардна
Број на вртежи 1400 okr/min
Potrošnja električne energije (na 100 ciklusa) 55 kWh
Potrošnja vode (na jedan ciklus) 48 l
Buka (dB) 73 dB
Број на програми 14
Brzi program Да
Parni program Да
Odgoda početka rada Да
Funkcija za naknadno dodavanje rublja Да
Automatsko doziranje deterdženta Не
Aquastop Не
Dječja sigurnosna zaštita Да
Wifi povezivanje Да
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 56.5 cm
Neto težina 66 kg
Bruto težina 70 kg