text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung WW70T4040EE1LE, 7kg, 1400 врт./min, машина за перењеID EK000533894

Samsung WW70T4040EE1LE, 7kg, 1400 врт./min, машина за перењеID: EK000533894

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
27.499 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Samsung 5 godina garancije

Samsung 5 години гаранција!

Со купување на фрижидер, машина за перење алишта и вградни апарати од 15.02.2024 до 31.12.2024 година добивате 2+3 години гаранција.
За да остварите право на наведените 3 години дополнителна гаранција, треба да се регистрирате на интернет страницата samsung5godinigarancija.mk најдоцна до 30 дена од датумот на купување.

Тип на производ Машини за перење алишта
Бренд Samsung
Гаранција 2 год.
Боја Бела/Бела
Енергетска класа D
Вид на мотор Инвертер
Полнење Предно
Капацитет на перење 7 kg
Длабочина на машината за перење Стандардна
Број на вртежи 1400 okr/min
Должина 55
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa 157 kWh
Бучавост (dB) 74 dB
Број на програми 26
Брз проглрам Да
Програм на пареа Не
Одложен почеток на работа Да
Функција на дополнително додавање на алишта Не
Автоматско дозирање на детергент Не
Aquastop Не
Wifi поврзување Не
Висина 85 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 55 cm
Бруто тежина 67 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!