text.skipToContent text.skipToNavigation

VOX WM 10661 Машина за перењеID EK000033424

VOX WM 10661 Машина за перењеID: EK000033424

Купувајте до 24 рати без камата комотно од вашиот дом. Повеќе можете да погледнете овде.

Цена
12.990 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX WM 10661 Машина за перење,капацитет 6кг, 1000 вртежи
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!