text.skipToContent text.skipToNavigation

VOX WM 10701 Машина за перењеID EK000033446

VOX WM 10701 Машина за перењеID: EK000033446

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

Цена
13.490 ден

Бесплатна достава

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX WM 10701 Машина за перење,7кг,1000вртежи