text.skipToContent text.skipToNavigation

VOX WM 60661 Машина за перењеIDEK000033454

Цена
11.890 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX WM 60661 Машина за перење,6 кг, 600 вртежи