text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO DB 7101 BA Mашина за сушењеIDEK000057592
15.900  ден
Цена
13.999  ден
BEKO DB 7101 PA машина за сушење

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 13.07.2020

BEKO DB 7101 PA машина за сушење. Кондезациска сушара Енергетска класа:В, Капацитет:7Kg, Програми:8, Димензии:85x65x60cm.
Капацитет на сушење 7 kg
Тип на сушара Кондензациска
Енергетска класа B
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Тип на производ Машини за сушење алишта
Останато Child lock заштита од деца,систем против гужвање на облеката; Тип:кондезациска; Капацитет:7kg; Програми:8; Тип на производ:машина за сушење