text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
GORENJE D7465J, кондензациска машина за сушењеIDEK000033894
Цена
37.490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2020

GORENJE D7465J, кондензациска машина за сушење