text.skipToContent text.skipToNavigation

BEKO HIC64401 Стакленокерамичка плотнаID EK000334873

BEKO HIC64401 Стакленокерамичка плотнаID: EK000334873

Цена
13.999 ден
BEKO HIC64401 Стакленокерамичка плотна Тип на плотна: Електрична Димензии (ШхВхД): 60 x 3,7 х 51cm Гаранција: 5 години.  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 26.08.2022

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • BEKO HIC64401 Стакленокерамичка плотнa
  • 4 Грејни зони
  • Сензор контроли
  • Автоматско исклучување
  • Заштита од прегревање
  • Димензии (ШхВхД) = 60 х 3,7 х 51cm 
  • Број на нивоа на готвење 9 
  • Вкупна моќност 6800W
  • Гаранција 5 години 
  • Црна боја 
Тип на производ Плочи за готвење
Бренд Beko