text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE Стаклокерамичка плоча ECT322BSCID EK000325528

GORENJE Стаклокерамичка плоча ECT322BSCID: EK000325528

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

11.990 ден

Цена
10.790 ден

Тип на плоча: Стаклокерамичка Број зони за готвење: 4 L2 кеш (MB): Не Flexi Cook зона: Не Висина: 5.1 cm Ширина: 30 cm Длабочина: 52 cm GORENJE Стаклокерамичка плоча ECT322BSC  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

STOP&GO

Направете пауза кога било
Stop&Go функцијата го запира готвењето и продолжува со потполно истите параметри кога повторно ќе ја активирате.

За потполна безбедност на вашите деца


Функцијата ChildLock е одлична за оние кои имаат деца. Никогаш не било побезбедно за децата да ги оставите сами во кујната, бидејќи не можат да ги регулираат или да ги активираат апаратите благодарејќи на оваа функција.

За сите кои секогаш доцнат на вечера!


Функцијата StayWarm одржува константна температурата од 70˚C. На тој начин храната ги задржува вкусот и топлината до сервирањето.

Идеална контрола


Тајмерот може да се приспособи до 99 минути. Доколку го знаете оптималното време за подготовка на одредено јадење, приспособете го мерачот на време (тајмерот) и плочата автоматски ќе се изгасне, а воедно сигналот ќе ве извести за тоа.
 
Тип на производ Плочи за готвење
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Тип на плоча Стаклокерамичка
Број зони за готвење 2
Flexi Cook зона Не
Powerboost Не
Висина 5.1 cm
Ширина 30 cm
Длабочина 52 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!