text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje ECT643BX Стаклокерамичка плочаID EK000370159

Gorenje ECT643BX Стаклокерамичка плочаID: EK000370159

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

16.490 ден

Цена
14.599 ден

Тип на плоча: Стаклокерамичка Број зони за готвење: 6 L2 кеш (MB): Не Flexi Cook зона: Не Висина: 5.4 cm Ширина: 60 cm Длабочина: 52,5 cm Gorenje ECT643BX Стаклокерамичка плоча Приклучна моќ: 7.000 W Гаранција: 5 години Димензии ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

 

 • Gorenje ECT643BX Стаклокерамичка плоча
 • Приклучна моќ: 7.000 W
 • Гаранција: 5 години
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 5,4 × 52,5 cm

  Црна

  Рамка на плочата

  Контрола на допир (TouchControl)

  Тајмер

  Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење

  Одржување на топлина

  FishZone

  4 HiLight зони за готвење
  лево напред: Круг 12/21 cm, 0.8/2.2 kW,
  десно напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
  лево назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
  десно назад: Дијаметар 17×26.5 cm, 1.5/2.4 kW

  Сигнализација на преостаната топлина

  Заштита од деца

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 64 cm

  Мерки за вградување: 56 × 7 × 49 cm

  Нето тежина на апаратот: 7,7 kg

  Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg

  Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

  Код: 730355

  EAN Код: 3838782103889

Тип на производ Плочи за готвење
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Енергетска класа А
Тип на плоча Стаклокерамичка
Број зони за готвење 4
Flexi Cook зона Не
Висина 5.4 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 52.5 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!