text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje GBF22ILMF вградна рерна на пареаID EK000481578

Gorenje GBF22ILMF вградна рерна на пареаID: EK000481578

Cyber Week акцијата трае од 28.11. од 9ч до 5.12. до 9ч или додека има на залиха.

Искористете ја можноста за купување со дополнителни 10% попусти за следно купување од 7.10. од 00:00ч. до 5.12.2022. до 9ч. или додека има на залха.

Купување до 72 рати е овозможено за износ на артикл и/или кошничка над 30.000ден преку кредит од Стопанска Банка АД - Скопје. Повеќе на следниот линк.

25.990 ден

Цена
15.990 ден

Gorenje GBF22ILMF вградна рерна на пареа Капацитет: 77 l Енергетска класа: A+ Начин на поставување: Вграднa Димензии (ШхВхД): 595х595х564 mm Гаранција: 5 години Опција AirFry  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 06.12.2022

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Енергетска класа А