text.skipToContent text.skipToNavigation

GORENJE NRK6191ES4 Самостоен ладилникID EK000321322

GORENJE NRK6191ES4 Самостоен ладилникID: EK000321322

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

29.990 ден

Цена
28.490 ден

Технички карактеристики на GORENJE NRK6191ES4 Самостоен ладилник: Енергетска класа: A+, Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm, Врата: Метална, Боја: сива, Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на в...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 14.12.2023

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Технички карактеристики на GORENJE NRK6191ES4 Самостоен ладилник: Енергетска класа: A+, Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm, Врата: Метална, Боја: сива, Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата, Прилагодливи ногарки: 2, Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm, Климатска класа: SN, N, ST, T, 1 компресор, Вкупен бруто/нето капацитет: 320 / 302 l, Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 210 / 203 l, Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 110 / 99 l, Капацитет на замрзнување: 12 kg/24h, Издржливост при прекин на електрична енергија: 17 h, Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј, Аларм за отворена врата, Звучен и светлосен сигнал при превисока температура во разладниот дел: бел сигнал, NoFrost Plus, IonAir со Multiflow 360° функција, CrispZone фиока за зеленчук, Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење), Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze), Штедлива програма (EcoMode), ЛЕД осветлување на кровот, 4 стаклени полици, Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач, Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата, Флексибилен сад за јајца (8×), SpaceBox - голема фиока за замрзнување (38 л), Простор за замрзнување: 3 фиоки, 1 класичен сад за лед, Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,84 kWh, Бучност: 38 dB(A)re1pW, Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm, Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 70 cm, Нето тежина на апаратот: 57 kg, Бруто тежина на апаратот: 59 kg, Приклучна моќ: 90 W, гаранција 60 месеци.
Останато 57kg
тип на производ Ладилници
Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Боја Сива
Енергетска класа F
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење No Frost
Вкупен волумен 300 l
Волумен на фрижидерот 204 l
Volumen prostora zamrzivača 96 l
Потрошувачка на електрична енергија 302 kWh/annum
Бучавост (dB) 38 dB
Промена на насоката на отварање на вратата Да
Аларм за отворена врата Да
Ледомат Не
Автоматско одмрзнување на фрижидерот Да
вграден WiFI Не
Висина 185 cm
Ширина 60 cm
Длабочина 59.2 cm
Нето тежина 57 kg
Бруто тежина 59 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!