text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje RF4141PW4 Самостоен комбиниран ладилникID EK000373492

Gorenje RF4141PW4 Самостоен комбиниран ладилникID: EK000373492

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
15.990 ден

Gorenje RF4141PW4 Ладилник Енергетска класа: A+ Поставување: Самостоен комбиниран Гаранција: 5 години...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
  • Gorenje RF4141PW4 Ладилник
  • Енергетска класа: A+
  • Поставување: Самостоен комбиниран
  • Гаранција: 5 години
  • Димензии (ШхВxД): 55×143,4×54,2cm

Технички карактеристики

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm

Врата: Емајлиран челик

Боја: Бела боја

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Ногарки: 2

Прилагодливи ногарки: 2

Климатска класа: N, ST

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 207 / 205 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 166 / 164 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 41 / 41 l

Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 24 h

Механичко управување

ЛЕД осветлување

3 стаклени полици

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач

Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата

Фиока за зеленчук: 1 фиока за зеленчук

Флексибилен сад за јајца

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,60 kWh

Бучност: 40 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58 × 148,5 × 56,7 cm

Нето тежина на апаратот: 39 kg

Бруто тежина на апаратот: 42,5 kg

Приклучна моќ: 74 W

Код: 20001336

EAN Код: 3838782407666

Бренд Gorenje
Гаранција 5 год.
Енергетска класа А+
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!