text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung RB34T652ESA/EK, 331L(219/112), A++, 185 cm фрижидерID EK000534106

Samsung RB34T652ESA/EK, 331L(219/112), A++, 185 cm фрижидерID: EK000534106

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
42.999 ден

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
Samsung 5 godina garancije

Samsung 5 години гаранција!

Со купување на фрижидер, машина за перење алишта и вградни апарати од 15.02.2024 до 31.12.2024 година добивате 2+3 години гаранција.
За да остварите право на наведените 3 години дополнителна гаранција, треба да се регистрирате на интернет страницата samsung5godinigarancija.mk најдоцна до 30 дена од датумот на купување.

Тип на производ Ладилници
Бренд Samsung
Гаранција 2 год.
Енергетска класа E
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење No Frost
Вкупен волумен 331 l
Волумен на фрижидерот 219 l
Volumen prostora zamrzivača 112 l
Потрошувачка на ел. енергија 256 kWh/annum
Бучавост (dB) 35 dB
Промена на насоката на отварање на вратата Да
Аларм за отворена врата Да
Диспанзер за вода Да
Ледомат Не
Автоматско одмрзнување на фрижидерот Не
WiFI вграден Не
Висина 185 cm
Ширина 59.5 cm
Длабочина 59.5 cm
Нето тежина 66 kg
Бруто тежина 69 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!