text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO CSE 64320 DS, комбиниран шпоретIDEK000021265
Нашата најниска цена
16.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO CSE 64320 DS, комбиниран шпорет
Тип на производ Шпорет