text.skipToContent text.skipToNavigation

Beko BIM 19700 XMS Вградна фурнаID EK000575047

Beko BIM 19700 XMS Вградна фурнаID: EK000575047

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
59.999 ден

Тип на производ: Фурна, Димензии на отворот (ШxВxД) (mm) : 560×550×590, Висина: 59.5 cm , Број на програми: 13 , Тип на дисплеј: TFT екран, Капацитет на рерната: 70 L , Енергетска кл...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.

Тип на производ: Фурна, Димензии на отворот (ШxВxД) (mm) : 560×550×590, Висина: 59.5 cm , Број на програми: 13 , Тип на дисплеј: TFT екран, Капацитет на рерната: 70 L , Енергетска класа: A , Чистење со пареа : SteamShine® , CleanZone™: да, Тип на рерна: Мултифункционална , Вид на отворање на вратата : Отворање надолу , Боја: Не'рѓосувачки челик без отпечатоци од прст, тип на поврзување HomeWhiz®: Безжично, Одмрзнување: да, Со помош на вентилатор : да, Конвенционално готвење : да, Печење пица : да, Повеќедимензионално печење : да, Електричен gril : да, Загревање на вентилаторот : да, Грилување со вентилатор : да, Eco греење со вентилатор : да, Одржување на топлина : да, Мал gril : да, Долен грејач : да, Готвење на ниска температура: да, Телескопски полици: Телескопски полици со целосно проширување на 2 нивоа , Број на длабоки плехови: 1 , Број на плехови за пециво : 1 , Број на стандардни жичени полици: 1 , Број на нелепливи плехови : 1, Каталитички заден ѕид: да, PizzaPro™ :да, SoftDoor™: да, InDoor водич за готвење: да, вкупна електрична енергија: 3100 W

Тип на производ Рерни
Бренд Beko
Гаранција 5 год.
Тип на печка Електрична
Начин на чистење Каталистички
Енергетска класа А
Волумен на рерна 70 l
Број на програми 13
Грил програма Да
Пица програма Да
Одмрзнување Да
Функција на додавање на пареа Не
Печење на повеќе нивоа Да
Wifi поврзување Не
Меко затварање на врата Да
Ширина 60 cm
Нето тежина 36.7 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!